Werichova 953/15, Praha 5, 15200

Naše Nabídka:

Nabízíme širokou škálu hudebních nástrojů k zapůjčení. Ať už pro Vaši zkušenost před nákupem, až po flexibilní půjčování na libovolnou dobu. S našimi kvalitními a udržovanými nástroji vám zprostředkujeme nezapomenutelný hudební zážitek. Naše odborná podpora vám zajišťuje hladký proces půjčení a spoluobjevování světa hudby. 

Alt Saxofon Startone SAS-75

Kvalitní Alt Saxofon se snadno přenosným pouzdrem a s kompletním příslušenstvím, který je vhodný pro začátečníky. Vratná záloha: 5000 Kč. Půjčovné: 389 Kč / Měsíc.

Alt Saxofon Conn AS-650

Kvalitní Alt Saxofon z dílny americké tradiční značky Conn-Selmer. Vratná záloha: 10000 Kč. Půjčovné: 595 Kč / Měsíc.

Tenor Saxofon Startone STS

Tenor Saxofon Startone STS se snadno přenosným pouzdrem a s kompletním příslušenstvím, který je vhodný pro začátečníky. Vratná záloha: 6500 Kč. Půjčovné: 450 Kč / Měsíc.

Klarinet Bb Leblanc CL-651

Kvalitní klarinet od Americké značky LeBlanc z ABS plastu. Včetně kufříku se dvěma soudky a kompletního příslušenství. Vratná záloha: 6000 Kč. Půjčovné: 450 / Měsíc.

Service 5

A short paragraph describing exactly what this service offers and how it helps clients. This is your chance to convince the visitor that your business is the right choice for them.